Atrakcyjne warsztaty terapeutyczno - radiestezyjne Polanica Zdrój
Odbywają się systematycznie wg zgłoszeń.

Wyżywienie całodziennie bezmięsne i mięsne.
Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami.
Ośrodek wypoczynkowy "Rzemieślinik" położony jest w pieknej okolicy górskiej.
Polanica Zdrój jest jednym z najstarszych uzdrowisk na Dolnym Śląsku. Malownicze położenie, unikatowa roślinność parków, wody lecznicze, góry, lasy.
Turnus rozpoczyna się kolacją, a kończy śniadaniem.

Atrakcje i zabiegi:

  • Bieganie po żarach.
  • Wieczór wróżb.
  • Wieczorki.
  • Wieczór z kolorową lampką z kryształem górskim.
  • Agnihora i medytacje z mantrą "om".
  • Zwiedzanie okolic lub wyjazd do Czech.
  • Wieczory indyjskie. Prowadzący po pobycie i szkoleniach w Indii podzielą się swoimi wrażeniami. Pokaz filmów oraz spotkanie z osobami wędrujących po Indiach.
  • Pokaz hipnozy przez dr Andrzeja Kaczorowskiego wraz z seansami zbiorowymi, uzdrawiająctymi oraz indywidualnymi.

Informacje i zapisy:

Prowadzący:
Tadeusz Moszyński - kierownik warsztatów - mistrz radiestezji, dyplomowany bioterapeuta, instruktor dotyku dla zdrowia. tel. 601-71-89-26 lub 74 868 24 33
oraz Centrum Medycyny Naturalnej tel. 71 71 71 779

Pokazy hipnozy estradowej i terapeutycznej

Bawi, Szokuje, Ciekawi, Zaskakuje, Uzdrawia...


Pokazy hipnozy estradowej czy to sztuka czy magia? A może sztuka przepełniona magia? Jedno jest pewne jest to doświadczenie fascynujące, intrygujące, wzbudzające emocje. Już teraz możesz przekonać się czym jest hipnoza sceniczna. Obejrzyj zawartość strony i skontaktuj się z nami, aby na twoim bankiecie, festynie, imprezach okolicznościowych pojawił się Dr Andrzej Kaczorowski ze swoja hipnotyczną grą słów…wciągnij się do zabawy...a możliwe że to właśnie Ty będziesz chodził po szkle, bądź jeden z Twoich znajomych zawiśnie na rekach hipnotyzera i jego asystenta w postaci mostu kataleptycznego. Niezapomniane przeżycia i wesoło spędzony czas gwarantowane.

ZOBACZ...PRZEŻYJ...

Jedyne w Polsce pokazy hipnozy estradowej w połączeniu z hipnozą terapeutyczną w wykonaniu znanego hipnotyzera Kaczorowskiego z Wrocławia to pokaz dotychczas nieznanych technik hipnozy w tym zbiorowy seans uzdrawiający z przkazem energii w hipnozie pt. "Most Energetyczny"

Hipnoza sceniczna w wykonaniu dr Kaczorowskiego to około 1,5 godzinny show pełen zaskakujących scen równocześnie w prawiających w dobry nastrój i humor wszytskich uczestników zabawy.