Przemysław Roszko - Fryzjer/Barber

Życie pisze nieoczekiwane scenariusze. Tak było również w moim przypadku. Pasja skierowała mnie ostatecznie na drogę fryzjerstwa, na której jestem już od 10 lat. Na co dzień robię to, co lubię najbardziej i mam nadzieję, że tą pozytywną energię przekazuję dalej.

Mam wielkie zamiłowanie do tego, co naturalne – widać to również w mojej pracy. Dobieram techniki i kosmetyki, które wzmacniają włosy i dodają im blasku. Nic nie dzieje się bez przyczyny – dlatego staram się także wyjaśnić procesy zachodzące w organizmie i ich konsekwencje. Jestem zachwycony postępem, jaki osiągnięto w technologii fryzjerskiej – chociażby w zakresie wykorzystania keratyny czy możliwości zregenerowania/odbudowy wiązań siarkowych we włóknie włosa.

Oprócz wykonywania różnych zabiegów fryzjerskich postanowiłem dzielić się swoją praktyczną i teoretyczną wiedzą organizując profesjonalne szkolenia z zakresu pielęgnacji SPA oraz indywidualne instruktaże fryzjerskie.

Strzyżenie z modelowaniem, modelowanie i czesanie okolicznościowe,  koloryzacja Coiffance professionnel ze strzyżeniem i modelowaniem, a także rytuały i zabiegi regenerujące włosy to oferta usług przeznaczona dla kobiet. Mężczyźni w naszej ofercie znajdą strzyżenie włosów, modelowanie zarostu oraz tonowanie siwych włosów.

Przy strzyżeniu wykorzystuję specjalistyczne nożyczki termiczne, dzięki którym włosy nie tracą naturalnej wilgotności oraz substancji odżywczych, a także są chronione przed niekorzystnym wpływem środowiska. Z kolei podczas zabiegów leczniczo-chemicznych stosuję S.O.S. Capilexx, która poprawia wytrzymałość i elastyczność włosów.

SPA dla włosów i skóry głowy

Oprócz podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych włosów w naszej ofercie znajdują się także specjalistyczne zabiegi odżywcze i stymulujące fazę wzrostu włosów z wykorzystaniem mezoterapii mikro-igłowej przy pomocy dermo-rollera, zabiegi regeneracyjne z wykorzystaniem sauny do włosów, a także spowalniające ich wypadanie.

Dzięki wykorzystaniu naturalnych i niezwykle energetycznych kosmetyków można uzyskać efekt mocnych, błyszczących i lekkich włosów. Dobór zabiegów i kosmetyków zawsze jest indywidualny i poprzedzony analizą struktury włosa oraz stylu życia.