Wioletta Żywina - Kosmetolog

Nazywam się Wioletta Żywina. Swoją edukację rozpoczęłam ponad 22 lata temu w Technikum Kosmetycznym Andrzeja Czamary we Wrocławiu, które ukończyłam z wyróżnieniem w 1998 .

Jestem także absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii Andrzeja Czamary Wydział Kosmetologia we Wrocławiu (które także udało mi się ukończyć z bardzo dobrymi wynikami) oraz Liceum medycznego - gdzie otrzymałam dyplom pielęgniarki .

Od 20 lat z uwielbieniem zajmuję się kosmetyką a wiedzę swoja pogłębiam na licznych szkoleniach i kursach . Ok. 7 lat pracowałam w renomowanym gabinecie dermatologii i medycyny estetycznej we Wrocławiu, prowadziłam przez 5 lat zajęcia pracowni kosmetologii na wyższej uczelni. Przez 6 lat pracowałam także w renomowanym instytucie w Długołęce. Przez 5 lat prowadziłam własny gabinet jednak ze względu na sprawy osobiste musiałam zrezygnować z pracy na „cały etat” ponieważ zostałam dumna mama najukochańszej pod słońcem córeczki. Pełniąc tę role odkryłam (i zapewne nie jestem w tym odkryciu osamotniona ) iż pogodzenie opieki nad dzieckiem ,praca zawodowa, sprzątanie, pranie, gotowanie itd… zajmuje bardzo dużo czasu. W konsekwencji tego czasu zaczyna brakować, a my odpowiedzialne mamusie , żony ,gospodynie nie potrafimy sobie tego czasu uszczknąć, z tego co zostaje bo zostaje bardzo niewiele. Dlatego wychodząc naprzeciw tym trudnościom oferuje paniom ( a także panom , w końcu tez dużo pracują) swoją wiedzę, umiejętności oraz czas na relaks i odpoczynek. Mam nadzieje ,ze spodoba Wam się moja propozycja i chętnie z niej skorzystacie. Zdobytą wiedzę chcę wykorzystać we własnych praktykach, aby móc poprawić Wasz wygląd, a co za tym idzie samopoczucie, przeciwdziałać upływającemu czasowi, poprawić niedoskonałości skóry które wiążą się z niewłaściwym trybem życia, jedzeniem, grawitacją, działaniem wolnych rodników, stresem bądź też niewłaściwą pielęgnacją.