Fizjoterapia / Masaż
Usługi wykonuje dla Państwa :
Michał Halbersztadt

 ***

Konsultacja fizjoterapeutyczna
30 zł / 15 minut
***
Rehabilitacja Indywidualna. Dobór metod i technik fizjoterapii odpowiednio do rzeczywistej potrzeby pacjenta/klienta.
120 zł
***
Terapia manualna. Niezależna holistyczna koncepcja terapii zakładająca, że na problemy powstałe w narządach ruchu ciało ludzkie zawsze reaguje jako całość, przez co zmuszone jest kompensować je na innych poziomach wg ustalonego wzorca wzajemnych powiązań wszystkich stawów. Centralne miejsce tego układu stanowi kręgosłup. Pierwszym krokiem w kierunku diagnozy i terapii jest ustawienie w przestrzeni poszczególnych kręgów. Nieprawidłowa statyka kręgów jest bowiem faktyczną przyczyną blokad i ograniczeń funkcjonalnych w stawach. Terapii poddawany jest cały narząd ruchu.
120 zł
***
Terapia Manualna + Kinesiology Taping. Metoda wykorzystuje plastry o specjalnej konstrukcji. Wspomaga układ mięśniowo-powięziowy. Zależnie od techniki aplikacji zmniejsza napięcie mięśni, zwiększa zakres ruchu, koryguje pozycję stawu i stabilizuje, usprawnia krążenie krwi, redukuje zastoje tkankowe i stany zapalne. Kinesiology Taping jest doskonałym uzupełnieniem innych metod terapeutycznych.
140 zł do każdego zabiegu
***
Terapia Mięśniowo - Powięziowa. Terapia zawiera w sobie szereg technik stosowanych przez terapeutę, które mają na celu jak najbardziej skutecznie rozluźnić tkankę mięśniową, powięź i powstające w nich restrykcje. W tego typu zabiegach stosuje się między innymi terapię punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, po izometryczną relaksację mięśni.
120 zł
***
Masaż Klasyczny. Masaż całego ciała lub poszczególnych części ciała z wykorzystaniem klasycznych technik masażu.
120 zł / 60 min, 160 zł / 90 min
***
Masaż Sportowy. Propozycja zabiegu skierowana do osób aktywnych sportowo i zawodowych sportowców. Indywidualnie dobierane techniki w zależności od aktualnej potrzeby klienta lub okresu przygotowania do danej aktywności sportowej.
120 zł / 60 minut, 160 zł / 90 minut
***
Masaż Antycellulitowy i Kosmetyczny. Masaż wykonywany głównie u kobiet w celu uzyskania jak najlepszej poprawy kondycji skóry, jej ujędrnienia, wyglądu. Zabieg może być wykonany całościowo, a także na poszczególnych częściach ciała. Do zabiegu stosuje się różnego rodzaju oliwki, maści, balsamy, peelingi w celu uzyskania jak najlepszego efektu.
120 zł / 60 minut, 160 zł / 90 min
***
Masaż Relaksacyjny. Masaż relaksacyjny jest propozycją głównie dla osób z dużą dawką stresu w codziennym dniu , pobudzonym układem nerwowym , a także dla tych , którzy potrzebują relaksu i wyciszenia. Podczas masażu stosuje się indywidualnie dobrane techniki masażu , a także rozciągania „zmęczonych „ i przykurczonych mięśni. Głównym celem zabiegu jest osiągnięcie przez klienta jak najwyższego poziomu odpoczynku, zmniejszenia stresu i „wyciszenia” organizmu.
120 zł / 60 min , 160 zł / 90 min
***
Pakiet 4 Masaży do wyboru lub zaleconych przez fizjoterapeutę
440 zł/ 110 zł masaż, zabieg/ 60 min
***
Pakiet 6 Masaży do wyboru lub zaleconych przez fizjoterapeutę
600 zł/ 100 zł masaż, zabieg/ 60 min
 
***
 Pakiet 4 Masaży do wyboru lub zaleconych przez fizjoterapeutę
560 zł/ 140 zł masaż, zabieg/ 90 min
***
 Pakiet 6 Masaży do wyboru lub zaleconych przez fizjoterapeutę
 
780 zł/ 130 zł masaż, zabieg/ 90 min
***