Fizjoterapia / Masaż

Usługi wykonuje dla Państwa :

Michał Halbersztadt

 

Konsultacja fizjoterapeutyczna

30 zł / 15-20 minut

Rehabilitacja indywidualna. Dobór metod i technik fizjoterapii odpowiednio do rzeczywistej potrzeby pacjenta/klienta.

100 zł

FOI - funkcjonalna osteopatia i integracja. Niezależna holistyczna koncepcja terapii zakładająca, że na problemy powstałe w narządach ruchu ciało ludzkie zawsze reaguje jako całość, przez co zmuszone jest kompensować je na innych poziomach wg ustalonego wzorca wzajemnych powiązań wszystkich stawów. Centralne miejsce tego układu stanowi kręgosłup. Pierwszym krokiem w kierunku diagnozy i terapii jest ustawienie w przestrzeni poszczególnych kręgów. Nieprawidłowa statyka kręgów jest bowiem faktyczną przyczyną blokad i ograniczeń funkcjonalnych w stawach. Terapii poddawany jest cały narząd ruchu.

100 zł

Kinesiology taping ( dodatek do terapii). Metoda wykorzystuje plastry o specjalnej konstrukcji. Wspomaga układ mięśniowo-powięziowy. Zależnie od techniki aplikacji zmniejsza napięcie mięśni, zwiększa zakres ruchu, koryguje pozycję stawu i stabilizuje, usprawnia krążenie krwi, redukuje zastoje tkankowe i stany zapalne. Kinesiology Taping jest doskonałym uzupełnieniem innych metod terapeutycznych.

20 zł do każdego zabiegu

Terapia mięśniowo - powięziowa. Terapia zawiera w sobie szereg technik stosowanych przez terapeutę, które mają na celu jak najbardziej skutecznie rozluźnić tkankę mięśniową, powięź i powstające w nich restrykcje. W tego typu zabiegach stosuje się między innymi terapię punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, po izometryczną relaksację mięśni.

100 zł

Masaż klasyczny. Masaż całego ciała lub poszczególnych części ciała z wykorzystaniem klasycznych technik masażu.

100 zł / 60 min, 140 zł / 90 min

Masaż sportowy. Propozycja zabiegu skierowana do osób aktywnych sportowo i zawodowych sportowców. Indywidualnie dobierane techniki w zależności od aktualnej potrzeby klienta lub okresu przygotowania do danej aktywności sportowej.

100 zł / 60 minut, 140 zł / 90 minut

Masaż antycellulitowy i kosmetyczny. Masaż wykonywany głównie u kobiet w celu uzyskania jak najlepszej poprawy kondycji skóry, jej ujędrnienia, wyglądu. Zabieg może być wykonany całościowo, a także na poszczególnych częściach ciała. Do zabiegu stosuje się różnego rodzaju oliwki, maści, balsamy, peelingi w celu uzyskania jak najlepszego efektu.

100 zł / 60 minut, 140 zł / 90 min

Masaż relaksacyjny. Masaż relaksacyjny jest propozycją głównie dla osób z dużą dawką stresu w codziennym dniu , pobudzonym układem nerwowym , a także dla tych , którzy potrzebują relaksu i wyciszenia. Podczas masażu stosuje się indywidualnie dobrane techniki masażu , a także rozciągania „zmęczonych „ i przykurczonych mięśni. Głównym celem zabiegu jest osiągnięcie przez klienta jak najwyższego poziomu odpoczynku, zmniejszenia stresu i „wyciszenia” organizmu.

100 zł / 60 min , 140 zł / 90 min