Konchowanie / Świecowanie Uszu

Usługi wykonuje dla Państwa :

Izabela Kaczorowska - Pietraszek

Konchowanie/ Świecowanie Uszu- 60 zł; 35 min
Świecowanie Uszu dla dzieci- 40 zł, 25 min

Rytuał świecowania i konchowania uszu sięga korzeniami do starożytnego Egiptu i Atlantydy a jego pierwotne formy ( konchowanie) stosowanie były również u Azteków i Majów. .Zabiegi świecowania uszu w obecnych czasach cieszą się coraz większą popularnością. Metoda ta dotarła do  Polski przez Indian Hopi aby skutecznie zwalczać problemy z uszami, bólami głowy i zatokami.

Kuracja ta polega na spalaniu włożonej do ucha świecy ( wykonanej z naturalnego wosku- według starożytnych receptur) wzbogaconej olejkami i ekstraktami ziołowymi sprzyjającymi regenerację stref ze stanem zapalnym. Podczas spalana świecy wytwarza się podciśnienie w kanale słuchowym ( efekt komina) w części ucha środkowego i zatokach po którym następuje wyrównanie ciśnień w układzie. Ponadto wytworzone podciśnienie powoduje wyciągnięcie woskowiny i innych zanieczyszczeń. Wykorzystuje się je przy infekcjach górnych dróg oddechowych, chronicznym zapaleniu zatok, krtani, nieżycie nosa, katarze siennym, astmie oskrzelowej. Przynosi ulgę przy uporczywych migrenach i uderzeniach gorąca towarzyszącego menopauzie. Świecowaniu mogą poddać się osoby cierpiące na niedosłuch, stany zapalne ucha, szum oraz niedrożność zatok. Zabieg jest skuteczny przy bólach głowy związanych z nadciśnieniem. Ponieważ działa odprężająco, bioterapeuci polecają je osobom zestresowanym i cierpiącym na bezsenność.

 

WSKAZANIA:

- szumy w uszach,

- bóle głowy, migreny

- problemy z błędnikiem

- podrażnienie uszu lub zatok

- zapalenie zatok

- potrzeba relaksu

-stymulacja energetyczna organizmu

 

PRZECIWWSKAZANIA:

- uczulenie na miód/ produkty pszczele

-upośledzenie koordynacji ruchowej

- owrzodzenia/ rany małżowiny usznej

 

EFEKTY:

- oczyszczone zatoki

- poprawa zmysłu, węchu, smaku, słuchu, wzroku

- sprawne funkcjonowanie układu nerwowego/ stabilizacja emocji

- wzmocniony układ emocjonalny, mentalny, energetyczny

 

" Prowadzę profesjonalne zabiegi świecowania i konchowania uszu używając oryginalnych- woskowych świec wzbogaconych specjalnymi kojącymi olejkami.

Zabiegi wykonuję w Mirkowie pod Wrocławiem przy ul. Sportowej 2/2  Studio Urody HYPNOSIS"